Ana Sayfa  Kurumsal  Kampanyalar Basından Referanslar Bayilik S.S.S. İletişimAna Menü
Çalışma Resimleri

YATAK TEMİZLEME
EVİNİZDE
HİJYENİK YATAK TEMİZLİK HİZMETİ
Evinizdeki Tek yatak için fiyatımızı sorunuzİzleyin,Şaşıracaksınız !
Videoyu izlemek için üzerine TIKLAYIN


İzleyin,Şaşıracaksınız !
Videoyu izlemek için üzerine TIKLAYIN

Hijyensiz ve Sağlıksız OrtamYatakların yoğun bakteri ve canlı organizma barındırdığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti yetkililerince de yataklardan alınan numunelerde ortaya çıkarılmıştır. >> okumak için tıklayınız

Yataklarımız, Ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Deri döküntüleri, tozlar, ter vs. yataklarımızda mevcuttur. En kalın çarşaflar dahi mikro parçacıklardan bizi koruyamaz. Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri, yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve gözere ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu korkulması ve önlem alınmasını gerektiren ev tozu alerjisinin yanında kaşınma, mukoza iltihabı, bronşit, astım, astim, alerji, allerji, nefes darlığı gibi sıkıntılara neden olmaktadır.

Alerji ve bakteri testleriyle POTEMA yatak arındırma ve temizleme sisteminin değeri dünya çapında patentli, kendi konusunda tek ve evlerde kurumlarda hizmet veren markadır.Yataklar temizlik robotu ile hijyenik hale asla getirilemez. Yataklarımız halı yıkama makinaları ve temizlik robotları ile temizletilmemelidir.

Hayatımızın üçte bir bölümünü hijyensiz ve tozlu bir yatakla yakın temas içinde geçirmekteyiz.Yataklar, Toz Akarları,uyuz böcekleri, bakteri, küf ve deri döküntülerimizden oluşmuş hastalıklara müsait enfeksiyon kaynaklarıdır. Araştırmalara göre %98'den fazla yataklar (çocuk-bebek yatakları dahil) kir ,ev tozu akarları, uyuz böcekleri içeriyor. Kızarık ve yaşlı gözler, şişmiş gözkapakları, kaşınan ve akan burun, öksürük, nefes darlığı yada ciltte kızarıklıklar ile uyanıyorsanız büyük olasılıkla vücudunuz yatağınızdaki toz akarlar ve uyuz böceklerinin dışkı/pisliklerine alerjik reaksiyon göstermektedir. Arındırma ve Temizleme esnasında yapılan mini laboratuar testleri yatağımızın tehlike sınırları, alerjen yoğunlukları açıkça ortaya çıkmaktadır.

Ekiplerimizce yapılacak Temizliklerin ardından Tavsiye edilen miktarda yatağın yatılan yüzeyine uygulayacağınız, Ev Tozu Akarlarının-mayt-mite üreme ve çoğalmalarını engelleyen, alerjik etkisini ortadan kaldıran, bakteri ve mikroplara karşı tesirli, kötü koku nötrleyici-nötürleyici hava şartlandırıcı ve parfümlü Potema Yatak Spreyi ile de yataklarınız hatta halı ve koltuklarınız bile hijyen hale gelecektir.
Annelerimiz Ne Yapardı ?
Önceleri saman yada kuru otla dolu yataklar yılda birkaç sefer değiştirilir ve çuval torbası yıkanırmış. Yatak odaları soğuk ve havadarmış. Daha sonra saman çuvallarının yerini üç parçalı yataklar almış. Bunlar yani pamuk yatak, yün yatak, sünger yatak yılda iki kez yaz başı ve yaz sonu olmak üzere kapımıza gelen hallaç'cılar sayesinde içleri boşaltılıp dövülmek ve havalandırılmak üzere temiz hava ve güneşe çıkartılabiliyor, kılıfları kaynar suda güzelce yıkanıp kurutulduktan sonra tekrar dolduruluyordu. Böylelikle asgari şekilde de olsa hijyen sağlanırdı.
Günümüzde konforlu ve iyi kalitede yaylı, visco elastic, lateks yataklar üretiliyor. Bunun sonucunda yataklar 10-15 yıl kullanılıyor, Ağırlığı ve pratik olmayışından dolayı, yataklar kullanım süreci boyunca karyola veya bazanın içinde üstü örtülü ve havalandırılmadan temizlik ve bakımdan yoksun kalıyor.

Potema Deneyimli Hizmet Ekibi Evinizde
POTEMA Yatak Arındırma ve Temizleme Sistemi yatakların yıkanamaz ve enfeksiyon riski taşıması gerçeği üzerine özel olarak üretilmiştir. Bu sistem dünya'da ve Türkiye'de tek olup eğitimli hizmetliler tarafından yatağımıza bulunduğu yerde yüksek frekanslı titreşimler oluşturur ve bu esnada yatak içindeki parçacıkları gevşeterek toz haline getirir, ardından yatak için hazırlanmış özel bir vakumla emilmesini yani arınmasını sağlar. Aynı zamanda yoğun UVC (ultraviole) ışınları ile ev tozu böcekleri (mite), parazitler, bakteriler ve küf mantarlarını geniş kapsamlı olarak yıkarak öldürür ve ardından hijyenin devamlılığını sağlayan sprey uygulanarak işlem tamamlanmaktadır. Altı aylık periyotlar halinde bir sonraki temizlik randevusu alınarak işlem uygulanır. Ekiplerimiz yataklarınızın hijyenik temizliğinin tekrar yapılması için sizleri bilgilendirecektir.

Potema dünyada evlere, otellere, hastanelere, iş merkezlerine, askeriyeye, kurumlara yatak-koltuk-halı lara hijyenik temizlik hizmeti veren uluslarası profesyonel temizlik firması şirketidir. Bu bir yatak yıkama hizmeti asla değildir. Yatak kılfları kullanımı Astım, alerji, ev tozu akarı, mite-mayt ve bunların sebeb olduğu hastalıklar rahatsızlıklardan korunma veya kurtulmaya yeterli değidir.

Astım, alerji, ev tozu akarı nedir, alerjik bünyeli insanların Potema yatak temizleme hizmetini alması , astım-alerji vb. rahatsızlıklardan korunması açısından uluslarası kuruluşlarca, doktorunca da test edilmiş, onaylanmış ve TAVSİYE EDİLMEKTEDİR. Ecarf, LGA, Fresinius, Testlabor
Anahtar Kelimeler
Potema temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey
astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu akarı mite mayt bakteri mikrop küf böcek geniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith sultanahmet cami süleymaniye cami selimiye cami rixos maxxroyal susesi sueno cornelia gloria istanbul potema carpet cleaner bayilik veriyor antalya bayilik esasları bayim olur musun bayiler aranıyor

2014 © potema.com.tr - Yonca Sistem

Kullanıcı Adı Şifre